8304 Takarmatur
Såld: 300 kr
Såldes den 18 december 2023 -
2137 Takarmatur
Glas, Murano, Italien. Höjd: ca 35
Såld: 8.200 kr
Såldes den 14 maj 2018 -
2135 Takarmatur
Glas, Murano, Italien. Höjd: ca 50
Såld: 1.200 kr
Såldes den 14 maj 2018
2134 Takarmatur
Såld: 1.700 kr
Såldes den 14 maj 2018 -
4416 Takarmatur
Murano, Italien
Såld: 500 kr
Såldes den 7 september 2015 -
3102 Takarmatur
Murano, Italien, 1950-tal, höjd: 92
Såld: 1.500 kr
Såldes den 3 december 2012
6588 Takarmatur + b..
Såld: 9.200 kr
Såldes den 20 februari 2012 -
8268 Takarmatur
Murano, Italien, Italien, Italien, höjd: 85 skador
Såld: 1.600 kr
Såldes den 28 november 2011 -
1042 Takarmatur
Murano, Italien, Italien, Italien, 50-tal, höjd: 56
Såld: 2.500 kr
Såldes den 29 augusti 2011